Ako sa stať členom

Detailné informácie ohľadom možnosti stať sa členom nášho klubu a o výhodách, ktoré z toho plynú.

Členom nášho klubu sa môže stať ktokoľvek bez ohľadu na vek či bydlisko, pokiaľ už nie je členom iného klubu KST. Podmienkou členstva je zaplatenie ročného členského poplatku, najlepšie osobne na niektorej z našich akcií. Zúčastniť našich akcií sa samozrejme môžete aj bez členstva. Je to dobrá príležitosť ako sa spoznať predtým ako sa rozhodnete pridať sa k nám.

Prihláška do KST

 

Zľavy a výhody pre členov KST

Členstvom v našom klube sa zároveň stávate členom Klubu slovenských turistov (KST), celoslovenskej organizácie zastrešujúcej turistické odbory a kluby po celom Slovensku s takmer 20 tisíc členmi. S tým sú spojené aj výhody, najmä vo forme zliav na ubytovaní vo výške 10-50% v 23 chatách a kempingoch po celom Slovensku, zliav vo vybraných objektoch vo vlastníctve KČT (Klub českých turistů), v chatách vo vlastníctve českej A-TOM (Asociace turistických oddílů mládeže), ako aj v 1001 chatách a ubytovniach organizácie Priatelia prírody (NFI) po celom svete. Členovia KST si môžu uplatniť 50% zľavu na ubytovaní na chatách, ktorých vlastníkom je KST a ÖTK (Österreichische Touristenklub).

Prehľad zliav na ubytovaní

Okrem toho majú členovia KST zľavu vo vybraných športových predajniach (napr. v predajniach Treksport, Trekland, Scoutshop, Norwayshop, Ahoj v prírode a Alpinus v Bratislave, Sport Rysy v Poprade), v cestovných kanceláriách (napr. Adren Tour Bratislava, Outdoor Tour), pri nákupe GPS prístrojov (vo firme NAVISDAT) a turistických máp SHOCart.

Prehľad zliav v ponuke tovaru a služieb

 

Poistenie členov KST

Na členov KST sa tiež vzťahuje rozsiahle poistenie, a to počas podujatí a činností organizovaných KST a jej organizačnými zložkami (teda aj akcií organizovanými jednotlivými klubmi, vrátane nášho).

Všeobecné poistné podmienky celoročného cestovného poistenia (Union)
UNION_informačný_sprievodca_poistením pre členov KST.pdf

 

Členské poplatky (vrátane poistného) na rok 2017:

Deti do 15 rokov

4,-

Študenti 16 – 26 rokov

6,-

Dospelí 18 – 62 rokov

10,-

Dôchodcovia do 69 rokov

6,-

Dôchodcovia od 70 rokov a ZŤP

4,-

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *